• толгой_туг

Huawei OLT

  • MA5800 16 портын тэгш хэмт 10G GPON интерфэйсийн самбарт зориулсан Huawei XSHF

    MA5800 16 портын тэгш хэмт 10G GPON интерфэйсийн самбарт зориулсан Huawei XSHF

    H901XSHF хавтан нь 16 порттой XGS-PON OLT интерфейсийн хавтан юм.Энэ нь XGS-PON хандалтын үйлчилгээг үзүүлэхийн тулд оптик сүлжээний нэгжтэй (ONU) хамтран ажилладаг.

  • 8 16 32 PON порт OLT Мини оптик шугамын терминалын төхөөрөмж SmartAX MA5608T

    8 16 32 PON порт OLT Мини оптик шугамын терминалын төхөөрөмж SmartAX MA5608T

    MA5608T Mini OLT нь Fiber-ийг байранд (FTTP) эсвэл гүн шилэнд байрлуулах хувилбаруудад зориулагдсан бөгөөд том OLT байдаг.

    Янз бүрийн шалтгааны улмаас явах эд анги нь хамгийн сайн тохирохгүй байж болно.Huawei-ийн mini OLT MA5608T нь төгс нэмэлт байхаар бүтээгдсэн

    бусад MA5600 цуврал нь илүү том OLT-ууд бөгөөд ижил тээвэрлэгчийн зэрэглэлийн онцлог, гүйцэтгэлийг санал болгодог.

     

    MA5608T-ийн авсаархан, урд талын хандалтын загвар нь орон зай багатай овоохой гэх мэт байршилд байрлуулахад тохиромжтой шийдэл юм.

    гадаа кабинет эсвэл барилгын хонгил.Энэ нь хувьсах гүйдлийн болон тогтмол гүйдлийн тэжээлийн сонголттой, температурын хүрээг өргөтгөх боломжтой бөгөөд суулгахад хялбар байдаг.

     

    Үргэлж өсөн нэмэгдэж буй зурвасын өргөнийг дэмжих зорилгоор бүтээгдсэн MA5608T нь 200 Gbps арын самбартай.Өндөр хүчин чадлын хослол

    Хамгийн сайн гүйцэтгэлтэй шугам интерфэйсүүд нь операторуудад хамгийн их орлого олох олон төрлийн үйлчилгээг үзүүлэх боломжийг олгодог.

    өрсөлдөхүйц зардлын цэгүүд.

     

    MA5608T нь сүлжээний тасралтгүй өсөлтийг хангахын тулд MA5600 цувралын OLT-уудтай ижил бүтээгдэхүүний архитектурыг хуваалцдаг.

  • Huawei 8 портын GPON үйлчилгээний картын интерфейс, MA5680T 5608T 5683T OLT-д зориулсан C+ модуль бүхий GPBH самбар

    Huawei 8 портын GPON үйлчилгээний картын интерфейс, MA5680T 5608T 5683T OLT-д зориулсан C+ модуль бүхий GPBH самбар

    GPBH нь MA5600T, MA5603T, MA5608T, MA5680T, MA5683T зэрэг Huawei MA5600T цувралын OLT-д ашигладаг Huawei OLT 8 GPON портын сайжруулсан самбар юм.

    GPBH нь H806GPBH, H807GPBH гэсэн хоёр хувилбартай.

    GPBD болон GPBH хоёрын гол ялгаа нь GPBH нь сайжруулсан хувилбар бөгөөд ONU дээр суурилсан дарааллын хэлбэрийг дэмждэг боловч GPBD нь энэ функцгүй байдаг.

  • GPON самбар дээрх Huawei GPON OLT C++ оптик дамжуулагч GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    GPON самбар дээрх Huawei GPON OLT C++ оптик дамжуулагч GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Тодорхойлолт Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16 порттой GPON OLT интерфейсийн самбар GPLF нь B+/C+/C+ бүхий Huawei MA5800 цувралын OLT Huawei 16-GPON порт интерфейсийн картын хамгийн сайн борлуулалттай GPON үйлчилгээний самбар юм. SFP модулийн дэмжлэг хуваах харьцаа 1:128 Дамжуулах хурд: 2.488Gbit/s, Хүлээн авах хурд: 1.244Gbit/s Интерфэйсийн төрөл: SC/PC Дамжуулах хамгийн их зай: 20KM Дамжуулах долгионы урт: 1490нм, Хүлээн авах долгионы урт: 1310 Gbit/s стандартын шаардлагад нийцнэ. .984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984...
  • Хувьцааны багц Жинхэнэ huawei ma5680t gpon olt техникийн үзүүлэлтүүд huawei ma5680 olt

    Хувьцааны багц Жинхэнэ huawei ma5680t gpon olt техникийн үзүүлэлтүүд huawei ma5680 olt

    SmartAX MA5680T цуврал нь Huawei-ийн гурав дахь үеийн нэгдсэн платформ дээр суурилсан бөгөөд дэлхийн анхны нэгтгэсэн OLT юм.MA5680T цуврал нь нэгтгэх, сэлгэх функцуудыг нэгтгэж, өндөр нягтралтай xPON, Ethernet P2P, GE/10GE портуудыг хангаж, TDM болон Ethernet хувийн шугамын үйлчилгээг цагны өндөр нарийвчлалтайгаар хангаж, интернетэд саадгүй нэвтрэх үйлчилгээ, видео үйлчилгээ, дуут үйлчилгээг дэмждэг. , өндөр найдвартай үйлчилгээний хүртээмжтэй.Энэхүү цуврал нь сүлжээний найдвартай байдлыг сайжруулж, сүлжээний бүтээн байгуулалтын хөрөнгө оруулалтыг бууруулж, ашиглалт, засвар үйлчилгээний зардлыг бууруулдаг.

    MA5680T цувралд том хүчин чадалтай SmartAX MA5680T болон дунд хүчин чадалтай SmartAX MA5683T орно.Эдгээр хоёр загварын техник хангамж, программ хангамж нь хоорондоо бүрэн нийцдэг бөгөөд сүлжээнд бараа бүтээгдэхүүн бэлтгэх зардлыг бууруулна.Эдгээр хоёр загварт SmartAX MA5680T нь 16 үйлчилгээний үүр, SmartAX MA5683T нь 6 үйлчилгээний үүрээр хангадаг.

  • Huawei үйлдвэрийн шууд худалдаа Huawei GPON OLT MA5683T

    Huawei үйлдвэрийн шууд худалдаа Huawei GPON OLT MA5683T

    SmartAX MA5683T нь Гигабит идэвхгүй оптик сүлжээний (GPON) нэгдсэн оптик хандалтын бүтээгдэхүүн юм.

    Энэхүү цуврал нь салбарын анхны нэгтгэсэн оптик шугамын терминал (OLT)-ийг багтаасан бөгөөд энэ нь хэт өндөр нэгтгэх, сэлгэх чадварыг нэгтгэсэн, 3.2T арын самбарын багтаамж, 960G шилжих хүчин чадал, 512K MAC хаяг, дээд тал нь 44 сувгийн 10 GE хандалт буюу 768 GE-ийг дэмждэг. портууд.

    Үйлчилгээний самбарт бүрэн нийцсэн бүх гурван загварын програм хангамжийн хувилбарууд нь ашиглалт, засвар үйлчилгээний (O&M) зардлыг бууруулж, сэлбэг хэрэгсэлд шаардагдах нөөцийн хэмжээг бууруулдаг.

  • Huawei-ийн MA5800 цуврал OLT оптик шугамын терминал SmartAX MA5800 MA5800-X2

    Huawei-ийн MA5800 цуврал OLT оптик шугамын терминал SmartAX MA5800 MA5800-X2

    MA5800, олон үйлчилгээнд нэвтрэх төхөөрөмж нь Гигабандын эрин үед 4K/8K/VR-д бэлэн OLT юм.Энэ нь тархсан архитектурыг ашигладаг бөгөөд PON/10G PON/GE/10GE-г нэг платформ дээр дэмждэг.MA5800 нь өөр өөр зөөвөрлөгчөөр дамждаг үйлчилгээг нэгтгэж, 4K/8K/VR видеоны оновчтой туршлагыг хангаж, үйлчилгээнд суурилсан виртуалчлалыг хэрэгжүүлж, 50G PON руу жигд хувьсахыг дэмждэг.

    MA5800 хүрээ хэлбэртэй цуврал нь MA5800-X17, MA5800-X7, MA5800-X2 гэсэн гурван загвартай.Эдгээрийг FTTB, FTTC, FTTD, FTTH, D-CCAP сүлжээнд ашиглах боломжтой.1 U хайрцаг хэлбэртэй OLT MA5801 нь нягтрал багатай газруудад бүх оптик хандалтын хамрах хүрээг хамарна.

    MA5800 нь илүү өргөн хамрах хүрээ, илүү хурдан өргөн зурвасын, илүү ухаалаг холболттой Гигабанд сүлжээний операторын шаардлагыг хангаж чадна.Операторуудын хувьд MA5800 нь дээд зэргийн 4K/8K/VR видео үйлчилгээг үзүүлж, ухаалаг гэр болон бүхэл бүтэн оптик кампусуудад зориулсан асар том физик холболтыг дэмжиж, гэрийн хэрэглэгч, байгууллагын хэрэглэгч, хөдөлгөөнт холболт, зүйлсийн интернетийг холбох нэгдсэн арга замыг санал болгодог. IoT) үйлчилгээ.Үйлчилгээний нэгдсэн холхивч нь төв оффисын (CO) тоног төхөөрөмжийн өрөөнүүдийг багасгаж, сүлжээний архитектурыг хялбарчилж, ашиглалт, засвар үйлчилгээний зардлыг багасгах боломжтой.

  • Жинхэнэ Huawei MA5800-X17 OLT

    Жинхэнэ Huawei MA5800-X17 OLT

    MA5800, олон үйлчилгээнд нэвтрэх төхөөрөмж нь Гигабандын эрин үед 4K/8K/VR-д бэлэн OLT юм.Энэ нь тархсан архитектурыг ашигладаг бөгөөд PON/10G PON/GE/10GE-г нэг платформ дээр дэмждэг.MA5800 нь өөр өөр зөөвөрлөгчөөр дамждаг үйлчилгээг нэгтгэж, 4K/8K/VR видеоны оновчтой туршлагыг хангаж, үйлчилгээнд суурилсан виртуалчлалыг хэрэгжүүлж, 50G PON руу жигд хувьсахыг дэмждэг.

    MA5800 хүрээ хэлбэртэй цуврал нь MA5800-X17, MA5800-X7, MA5800-X2 гэсэн гурван загвартай.Эдгээрийг FTTB, FTTC, FTTD, FTTH, D-CCAP сүлжээнд ашиглах боломжтой.1 U хайрцаг хэлбэртэй OLT MA5801 нь нягтрал багатай газруудад бүх оптик хандалтын хамрах хүрээг хамарна.

    MA5800 нь илүү өргөн хамрах хүрээ, илүү хурдан өргөн зурвасын, илүү ухаалаг холболттой Гигабанд сүлжээний операторын шаардлагыг хангаж чадна.Операторуудын хувьд MA5800 нь дээд зэргийн 4K/8K/VR видео үйлчилгээг үзүүлж, ухаалаг гэр болон бүхэл бүтэн оптик кампусуудад зориулсан асар том физик холболтыг дэмжиж, гэрийн хэрэглэгч, байгууллагын хэрэглэгч, хөдөлгөөнт холболт, зүйлсийн интернетийг холбох нэгдсэн арга замыг санал болгодог. IoT) үйлчилгээ.Үйлчилгээний нэгдсэн холхивч нь төв оффисын (CO) тоног төхөөрөмжийн өрөөнүүдийг багасгаж, сүлжээний архитектурыг хялбарчилж, ашиглалт, засвар үйлчилгээний зардлыг багасгах боломжтой.

  • Жинхэнэ Huawei 50A 100A Шулуутгагч ETP48100-B1 220V-48V OLT холбооны цахилгаан хувиргагч тэжээлийн хангамж

    Жинхэнэ Huawei 50A 100A Шулуутгагч ETP48100-B1 220V-48V OLT холбооны цахилгаан хувиргагч тэжээлийн хангамж

    ETP48100-B1 OLT Цахилгаан хангамж

    ETP48100-B1-50A нь зөөвөрлөгчийн ангиллын хувьсах гүйдлийн хүчийг тогтмол гүйдлийн хувиргагч, 220V/110V хувьсах гүйдлийг -48V тогтмол гүйдлийн хүч болгон хувиргах, MAX гаралт 50А.ETP48100-B1-50A нь 4 гаралттай, тус бүр MAX гаралт 25А;Хэрэв хоёр R4850G2 төхөөрөмжтэй бол нийт гаралт 100А байж болно.

    Энэхүү PSU нь нэг PSU R4850G2 Шулуутгагч модулиар хангагдсан53.5V / 50Агаралт, PMU 11A хяналтын модуль болон өөр модуль суулгах үнэгүй үүр, 100А хүртэл тэжээл.

  • Huawei GPON OLT GPUF C++ үйлчилгээний самбар

    Huawei GPON OLT GPUF C++ үйлчилгээний самбар

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16 порттой GPON OLT интерфейсийн самбар

    GPUF нь Huawei MA5800 OLT цувралын хамгийн сайн борлуулалттай GPON үйлчилгээний самбар юм

    B+/C+/C++ SFP модультай Huawei 16-GPON порт интерфэйсийн карт

    1:128 хуваах харьцааг дэмжинэ

    Дамжуулах хурд: 2.488 Гбит/с, Хүлээн авах хурд: 1.244 Гбит/с

    Интерфейсийн төрөл: SC/PC

    Дамжуулах хамгийн их зай: 20км

  • Оптик шугамын терминал Huawei SmartAX 5800 OLT MA5800-X15 GPON

    Оптик шугамын терминал Huawei SmartAX 5800 OLT MA5800-X15 GPON

    Дэлхийн шилэн холболтын хувьслын чиг хандлагад тулгуурлан Huawei-ийн дараагийн үеийн OLT платформыг манай хэрэглэгчидтэй хамтран хөгжүүлсэн.MA5800 цуврал OLT нь салбарын хамгийн сүүлийн үеийн, хамгийн дэвшилтэт OLT платформ юм.Энэ нь зурвасын өргөний эрэлтийн тасралтгүй өсөлт, утас болон утасгүй хандалтын нэгдэл, SDN рүү шилжих хөдөлгөөнийг дэмжих зорилготой юм.

    Салбарын анхны 40 Гбит/с хүчин чадалтай дараагийн үеийн оптик шугамын терминал (NG-OLT).Huawei-ийн SmartAX MA5800 олон үйлчилгээний хандалтын модуль нь хэт өргөн зурвасын, суурин хөдөлгөөнт нэгдэл (FMC) үйлчилгээ, SDN-д суурилсан виртуалчлал гэх мэт ухаалаг чадавхийг дэмжих зорилгоор тархсан архитектурыг ашигладаг.

    MA5800-ийн програмчлагдсан сүлжээний процессор (NP) чип багц нь бөөний болон жижиглэнгийн үйлчилгээ үзүүлэгчдийг хуваах зэрэг төрөлжсөн үйлчилгээний эрэлт хэрэгцээг хангаж, шинэ үйлчилгээг нэвтрүүлэх ажлыг хурдасгадаг.

     

  • Huawei SmartAX MA5800-X7 олон үйлчилгээнд нэвтрэх цуврал OLT

    Huawei SmartAX MA5800-X7 олон үйлчилгээнд нэвтрэх цуврал OLT

    MA5800, олон үйлчилгээнд нэвтрэх төхөөрөмж нь Гигабандын эрин үед 4K/8K/VR-д бэлэн OLT юм.Энэ нь тархсан архитектурыг ашигладаг бөгөөд PON/10G PON/GE/10GE-г нэг платформ дээр дэмждэг.MA5800 нь өөр өөр зөөвөрлөгчөөр дамждаг үйлчилгээг нэгтгэж, 4K/8K/VR видеоны оновчтой туршлагыг хангаж, үйлчилгээнд суурилсан виртуалчлалыг хэрэгжүүлж, 50G PON руу жигд хувьсахыг дэмждэг.

    MA5800 хүрээ хэлбэртэй цуврал нь MA5800-X17, MA5800-X7, MA5800-X2 гэсэн гурван загвартай.Эдгээрийг FTTB, FTTC, FTTD, FTTH, D-CCAP сүлжээнд ашиглах боломжтой.1 U хайрцаг хэлбэртэй OLT MA5801 нь нягтрал багатай газруудад бүх оптик хандалтын хамрах хүрээг хамарна.

    MA5800 нь илүү өргөн хамрах хүрээ, илүү хурдан өргөн зурвасын, илүү ухаалаг холболттой Гигабанд сүлжээний операторын шаардлагыг хангаж чадна.Операторуудын хувьд MA5800 нь дээд зэргийн 4K/8K/VR видео үйлчилгээг үзүүлж, ухаалаг гэр болон бүхэл бүтэн оптик кампусуудад зориулсан асар том физик холболтыг дэмжиж, гэрийн хэрэглэгч, байгууллагын хэрэглэгч, хөдөлгөөнт холболт, зүйлсийн интернетийг холбох нэгдсэн арга замыг санал болгодог. IoT) үйлчилгээ.Үйлчилгээний нэгдсэн холхивч нь төв оффисын (CO) тоног төхөөрөмжийн өрөөнүүдийг багасгаж, сүлжээний архитектурыг хялбарчилж, ашиглалт, засвар үйлчилгээний зардлыг багасгах боломжтой.

12Дараагийн >>> Хуудас 1/2