• head_banner

GPHF зөвлөл

  • Huawei MA5800T GPHF C+ C++ 16 port GPON Service Board Card

    Huawei MA5800T GPHF C+ C ++ 16 порт GPON үйлчилгээний самбар карт

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16 порт бүхий GPON OLT интерфэйс самбар

    GPHF бол Huawei MA5800 Series OLT -ийн хамгийн сайн борлуулалттай GPON үйлчилгээний самбар юм

    Huawei 16-GPON порт интерфэйс карт нь B+/C+/C ++ SFP модультай

    Хуваах хуваах 1: 128 -ийг дэмжинэ

    Дамжуулах хурд: 2.488Gbit/s, Хүлээн авах хурд: 1.244Gbit/s

    Интерфэйсийн төрөл: SC/PC