• толгой_туг

Шилэн кабелийн дамжуулагч

  • 10км 100G QSFP28

    10км 100G QSFP28

     

    HUA-QS1H-3110D нь параллель 100 Гб/с дөрвөлжин жижиг хэлбэр хүчин зүйлтэй залгах боломжтой (QSFP28) оптик модуль юм.Энэ нь портын нягтралыг нэмэгдүүлж, системийн нийт зардлыг хэмнэх боломжийг олгодог.QSFP28 бүрэн дуплекс оптик модуль нь 10 км-ийн нэг горимт шилэн кабелиар 100 Гб/с өгөгдлийн нийлбэр хурдтайгаар 25 Гб/с ажиллах чадвартай 4 бие даасан дамжуулах болон хүлээн авах сувгийг санал болгодог.

  • 10KM 40G QSFP+ оптик модуль

    10KM 40G QSFP+ оптик модуль

    TheQSFP+ Transceiver модулиуд нь олон горимт шилэн кабелиар секундэд 40 Гигабит дамжуулахад зориулагдсан.Эдгээр нь QSFP+ MSA болон IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4-тай нийцдэг. Дамжуулагчийн оптик дамжуулагч хэсэг нь 4 сувгийн VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser) массив, 4 сувгийн оролтын буфер, хяналт ба хоёрдогчийг агуулдаг. блокууд.Transceiver-ийн оптик хүлээн авагчийн хэсэг нь 4 сувгийн PIN фотодиод массив, 4 сувгийн TIA массив, 4 сувгийн гаралтын буфер, хяналтын блокуудыг агуулдаг.

     

     

     

  • 80км 100 гр QSFP28

    80км 100 гр QSFP28

    HUAQ100Z80 км-ийн оптик холбооны хэрэглээнд зориулагдсан.Энэ модуль нь 4 эгнээтэй оптик дамжуулагч, 4 эгнээтэй оптик хүлээн авагч, 2 утас цуваа интерфэйсийг багтаасан модулийн удирдлагын блоктой.Оптик дохиог үйлдвэрлэлийн стандарт LC холбогчоор дамжуулан нэг горимын шилэнд олонжуулдаг.Блок диаграммыг 1-р зурагт үзүүлэв.

     

     

     

  • 10км Huawei 100G CFP2 оптик модуль

    10км Huawei 100G CFP2 оптик модуль

     

    Жинхэнэ Huawei 100GE CFP2 модулиуд CFP2-100G-LR4

  • 40км Huawei 100G CFP2 оптик модуль

    40км Huawei 100G CFP2 оптик модуль

     

    Жинхэнэ Huawei 100GE CFP2 модулиуд CFP2-100G-ER4

  • 100M 40G QSFP+ оптик модуль

    100M 40G QSFP+ оптик модуль

    TheQSFP+ Transceiver модулиуд нь олон горимт шилэн кабелиар секундэд 40 Гигабит дамжуулахад зориулагдсан.Эдгээр нь QSFP+ MSA болон IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4-тай нийцдэг. Дамжуулагчийн оптик дамжуулагч хэсэг нь 4 сувгийн VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser) массив, 4 сувгийн оролтын буфер, хяналт ба хоёрдогчийг агуулдаг. блокууд.Transceiver-ийн оптик хүлээн авагчийн хэсэг нь 4 сувгийн PIN фотодиод массив, 4 сувгийн TIA массив, 4 сувгийн гаралтын буфер, хяналтын блокуудыг агуулдаг.

     

     

     

  • 40KM 40G QSFP оптик модуль

    40KM 40G QSFP оптик модуль

     

    TheHUAQ40Eнь 40км-ийн оптик холбооны хэрэглээнд зориулагдсан дамжуулагч модуль юм.Энэхүү загвар нь IEEE P802.3ba стандартын 40GBASE-ER4 стандартад нийцсэн.Модуль нь 10Gb/s цахилгаан өгөгдлийн 4 оролтын сувгийг(ch) 4 CWDM оптик дохио болгон хувиргаж, 40Gb/s-ийн оптик дамжуулалтад зориулж нэг суваг болгон олон талт болгодог.Үүний эсрэгээр, хүлээн авагч тал дээр модуль нь 40Gb/s оролтыг 4 CWDM сувгийн дохио болгон оптикаар салгаж, тэдгээрийг 4 сувгийн гаралтын цахилгаан өгөгдөл болгон хувиргадаг.

    4 CWDM сувгийн төв долгионы урт нь ITU-T G694.2-д тодорхойлсон CWDM долгионы уртын сүлжээний гишүүд болох 1271, 1291, 1311 ба 1331 нм байна.Энэ нь оптик интерфэйсийн дуплекс LC холбогч ба цахилгаан интерфейсийн 38 зүү холбогчийг агуулдаг.Холын зайн систем дэх оптик дисперсийг багасгахын тулд энэ модульд нэг горимт шилэн кабелийг (SMF) ашиглах шаардлагатай.

    Бүтээгдэхүүн нь QSFP Олон эх сурвалжийн гэрээний (MSA) дагуу хэлбэр хүчин зүйл, оптик/цахилгаан холболт, дижитал оношлогооны интерфейсээр бүтээгдсэн.Энэ нь температур, чийгшил, EMI интерференц зэрэг гадны хамгийн хүнд нөхцөлд ажиллахад зориулагдсан.

    Модуль нь нэг +3.3V тэжээлийн эх үүсвэрээс ажилладаг ба LVCMOS/LVTTL дэлхийн хяналтын дохио болох Module Present, Reset, Interrupt, Low Power Mode зэрэг модулиудаар ажиллах боломжтой.Илүү төвөгтэй хяналтын дохиог илгээх, хүлээн авах, дижитал оношилгооны мэдээллийг авах 2 утастай цуваа интерфэйс байдаг.Загварын хамгийн уян хатан байдлыг хангахын тулд бие даасан сувгуудыг шийдэж, ашиглагдаагүй сувгуудыг хааж болно.

     

    Энэхүү бүтээгдэхүүн нь 4 сувгийн 10 Гб/с цахилгааны оролтын өгөгдлийг 4 долгионы урттай тархсан санал хүсэлтийн лазер (DFB) массиваар CWDM оптик дохио (гэрэл) болгон хувиргадаг.Гэрэл нь MUX хэсгүүдэд 40Gb/s-ийн өгөгдөл болгон нэгтгэгдэж, SMF-ээс дамжуулагч модулиар тархдаг.Хүлээн авагчийн модуль нь 40Gb/s CWDM оптик дохионы оролтыг хүлээн авч, өөр өөр долгионы урттай 4 тусдаа 10Gb/s суваг болгон задалдаг.Долгионы уртын гэрлийг салангид нуранги фотодиодоор (APD) цуглуулж, эхлээд TIA, дараа нь шуудангийн өсгөгчөөр өсгөсний дараа цахилгаан өгөгдөл болгон гаргадаг.

     

    TheHUAQ40EQSFP Олон эх сурвалжийн гэрээний (MSA) дагуу хэлбэр хүчин зүйл, оптик/цахилгаан холболт, дижитал оношлогооны интерфейсээр бүтээгдсэн.Энэ нь температур, чийгшил, EMI хөндлөнгийн оролцоо зэрэг гадны хамгийн хүнд нөхцөлд ажиллахад зориулагдсан.Модуль нь хоёр утастай цуваа интерфэйсээр нэвтрэх боломжтой маш өндөр ажиллагаа, функцийг нэгтгэдэг.

     

     

     

  • 10G XFP BIDI оптик модуль

    10G XFP BIDI оптик модуль


    HUANET'SHUA-XP1596-ZR, L Small Form Factor 10Gb/s (XFP) дамжуулагч нь одоогийн XFP Олон эх сурвалжийн гэрээний (MSA) тодорхойлолтод нийцэж байна.Эдгээр нь ITU-T G.959.1 стандартын дагуу 100 км SONET OC-192 ба SDH STM-64 стандартад нийцсэн жинхэнэ олон протокол хүлээн авагч бөгөөд 10GBASE-ZR/ZW 80 км 10 Гигабит Ethernet, 10 Гигабит бүх шилэн суваг, болон холбоотой ITU-T G.709 FEC (OTN) өгөгдлийн хурд.XFP MSA-д заасны дагуу дижитал оношлогооны функцийг 2 утастай цуваа интерфэйсээр ашиглах боломжтой.

     

  • 10G XFP CWDM оптик модуль

    10G XFP CWDM оптик модуль

    HUANET HUAXCxx1XL-CDH1Transceiver нь долгионы уртад маш сайн тогтвортой, зардал багатай модулийг харуулдаг.Энэ нь 10G CWDM SDH, 10GBASE-ZR/ZW болон 10G Fiber сувгийн хэрэглээнд зориулагдсан.Дамжуулагч нь хоёр хэсгээс бүрдэнэ: Дамжуулагчийн хэсэг нь хөргөлттэй EML лазерыг агуулдаг.Хүлээн авагчийн хэсэг нь TIA-тай нэгдсэн APD фотодиодоос бүрдэнэ.Бүх модулиуд нь I зэрэглэлийн лазерын аюулгүй байдлын шаардлагыг хангадаг.CWDM XFP дамжуулагч нь сайжруулсан хяналтын интерфейсээр хангадаг бөгөөд энэ нь дамжуулагчийн температур, лазерын гүйдэл, дамжуулагдсан оптик хүч, хүлээн авсан оптик хүч, дамжуулагчийн тэжээлийн хүчдэл зэрэг төхөөрөмжийн үйл ажиллагааны параметрүүдэд бодит цаг хугацаанд хандах боломжийг олгодог.

     

  • 10G XFP DWDM

    10G XFP DWDM

     

    HUANET HUAXDxx1XL-CD80 нь DWDM XFP Transceiver нь долгионы уртад маш сайн тогтвортой байдлыг харуулдаг, 100GHz сувгийн үйл ажиллагааг дэмждэг, зардал багатай модуль юм.Энэ нь 10G DWDM SDH, 10GBASE-ZR болон 10G Fiber сувгийн хэрэглээнд зориулагдсан.Дамжуулагч нь хоёр хэсгээс бүрдэнэ: Дамжуулагчийн хэсэг нь хүйтэн EML лазерыг агуулдаг.Хүлээн авагчийн хэсэг нь TIA-тай нэгдсэн APD фотодиодоос бүрдэнэ.Бүх модулиуд нь I зэрэглэлийн лазерын аюулгүй байдлын шаардлагыг хангадаг. DWDM XFP дамжуулагч нь сайжруулсан хяналтын интерфейсээр хангадаг бөгөөд энэ нь дамжуулагчийн температур, лазерын хэвийсэн гүйдэл, дамжуулагдсан оптик хүч, хүлээн авсан оптик хүч, хүлээн авагчийн тэжээлийн хүчдэл зэрэг төхөөрөмжийн үйл ажиллагааны параметрүүдэд бодит цаг хугацаанд хандах боломжийг олгодог.

     

     

     

     

  • 10G XFP хос шилэн оптик модуль

    10G XFP хос шилэн оптик модуль

    HUANET'SHUA-XP1596-ZR, L Small Form Factor 10Gb/s (XFP) дамжуулагч нь одоогийн XFP Олон эх сурвалжийн гэрээний (MSA) тодорхойлолтод нийцэж байна.Эдгээр нь ITU-T G.959.1 стандартын дагуу 100 км SONET OC-192 ба SDH STM-64 стандартад нийцсэн жинхэнэ олон протокол хүлээн авагч бөгөөд 10GBASE-ZR/ZW 80 км 10 Гигабит Ethernet, 10 Гигабит бүх шилэн суваг, болон холбоотой ITU-T G.709 FEC (OTN) өгөгдлийн хурд.XFP MSA-д заасны дагуу дижитал оношлогооны функцийг 2 утастай цуваа интерфэйсээр ашиглах боломжтой.

     

     

     

  • 10G SFP+ BIDI

    10G SFP+ BIDI

    HUA-NET SFP+ZR дамжуулагч нь 8.5G/10G Fiber суваг болон 10GBE програмуудад зориулагдсан.

    Дамжуулагч нь хоёр хэсгээс бүрдэнэ: Дамжуулагчийн хэсэг нь хүйтэн EML лазерыг агуулдаг.Хүлээн авагчийн хэсэг нь TIA-тай нэгдсэн APD фотодиодоос бүрдэнэ.Бүх модулиуд нь I зэрэглэлийн лазерын аюулгүй байдлын шаардлагыг хангадаг.HUA-NET SFP+ZR дижитал оношилгооны функцийг SFF-8472-д заасны дагуу 2 утастай цуваа интерфэйсээр ашиглах боломжтой бөгөөд энэ нь дамжуулагчийн температур, лазерын гүйдэл, дамжуулагдсан оптик хүч, хүлээн авах зэрэг төхөөрөмжийн үйл ажиллагааны параметрүүдэд бодит цаг хугацаанд хандах боломжийг олгодог. оптик хүч ба дамжуулагчийн тэжээлийн хүчдэл.

     

     

     

     

12Дараагийн >>> Хуудас 1/2