HUANET өнөөдөр таны төлөө юу хийж чадах вэ?

  • Терминал загваруудын баялаг

    Бүх төрлийн OLT/ONU/Transceiver/Switch/WDM-ийг өндөр чанартай, өрсөлдөхүйц үнээр, хамгийн сайн үйлчилгээгээр хангах боломжтой.

  • Мэргэжлийн FTTH, FTTX шийдлийн туршлага

    HUANET нь 20 гаруй жилийн түүхтэй, багцдаа 10 гаруй үйлчилгээ, 10,000 хэрэглэгчдэд үйлчилдэг.

  • OEM & ODM захиалгат үйлчилгээ

    OEM & ODM үйлчилгээг HUANET-аас чанартай үйлчилгээ, харилцагчийн үйлчилгээг баталгаажуулахад шаардлагатай туршлага, хүч чадлаар үзүүлж болно.

Хамгийн тохиромжтой бүтээгдэхүүн

  • ONU

  • Дамжуулагч

HUNAET ONU HG911A

HZW-HG911A(HGU) нь цэвэр өргөн зурвасын хандалтад хамаарах мини GPON ONT терминал төхөөрөмж юм. Энэ нь өндөр интеграци бүхий мини төрлийн авсаархан бүтэцтэй дизайнтай бөгөөд 1 GE(RJ45) интерфейсээр хангах боломжтой.2-р түвшний Ethernet шилжүүлэгчийн технологийг дэмждэг бөгөөд засвар үйлчилгээ, удирдахад хялбар. Энэ нь оршин суугч болон бизнесийн хэрэглэгчдэд зориулсан FTTH/FTTP хандалтын програмд ​​хэрэглэгдэх боломжтой бөгөөд ITU-T G.984.x зэрэг техникийн зохицуулалтад бүрэн нийцдэг. болон GPON төхөөрөмжийн техникийн шаардлага.

  • HZW-HG623-TW(HGU) нь суурин сүлжээний операторын FTTx болон гурвалсан үйлчилгээний эрэлт хэрэгцээг хангах зориулалттай XPON ONT терминал төхөөрөмж юм.Энэхүү хайрцаг нь гүйцэтгэл, үнийн өндөр харьцаатай, тогтвортой, боловсорсон Гигабит технологи, Layer 2/3, WDM, өндөр чанартай VoIP технологи дээр суурилдаг.Энэ нь өндөр найдвартай, засвар үйлчилгээ хийхэд хялбар бөгөөд өөр өөр үйлчилгээнд зориулсан QoS баталгаатай.Энэ нь ITU-T G.984.x зэрэг техникийн зохицуулалт болон XPON тоног төхөөрөмжийн техникийн шаардлагад бүрэн нийцдэг.

    Цааш унших
  • HG643-W(HGU) нь XPON ONT юмтерминал төхөөрөмж, аль ньсуурин сүлжээний операторын FTTx болон гурвалсан үйлчилгээний эрэлт хэрэгцээг хангахад зориулагдсан.Энэ хайрцаг нь тогтвортой, төлөвшсөн Гигабит дээр суурилдагXҮнийн гүйцэтгэлийн өндөр харьцаатай, 2/3 давхаргын технологи бүхий PON технологи нь өндөр найдвартай, засвар үйлчилгээ хийхэд хялбар бөгөөд өөр өөр үйлчилгээний баталгаатай QoS юм.Энэ нь ITU-T G.984.x зэрэг техникийн зохицуулалт, техникийн шаардлагад бүрэн нийцдэг.XPON тоног төхөөрөмж.

    Цааш унших

Илүү

40км 100 гр CFP2

100G CFP2 ER4 оптик дамжуулагч нь дамжуулах болон хүлээн авах замыг нэг модуль дээр нэгтгэдэг.Дамжуулах тал дээр 4 эгнээ цуваа өгөгдлийн урсгалыг сэргээж, дахин тохируулж, 1296, 1300, 1305, 1309 нм төвийн долгионы урттай дөрвөн цахилгаан шингээлтийн модуляцлагдсан лазерыг (EMLs) хянадаг дөрвөн лазер драйверт дамжуулдаг.Дараа нь оптик дохиог салбарын стандартад нийцсэн LC холбогчоор дамжуулан нэг горимын шилэн болгон олон талт болгон хувиргадаг. Хүлээн авах тал дээр оптик мэдээллийн урсгалын дөрвөн эгнээ нь нэгдсэн оптик демультиплексерээр оптик DE-үржүүлдэг.Өгөгдлийн уур бүрийг PIN фото илрүүлэгч болон транс-импеданс өсгөгчөөр сэргээж, цаг хугацааг дахин тохируулж, гаралтын драйвер руу дамжуулдаг.Энэ модуль нь халуунд залгагдсан цахилгаан интерфэйс, бага эрчим хүч зарцуулалт, MDIO удирдлагын интерфейстэй.

  •  

    TheHUAQ40Eнь 40км-ийн оптик холбооны хэрэглээнд зориулагдсан дамжуулагч модуль юм.Энэхүү загвар нь IEEE P802.3ba стандартын 40GBASE-ER4 стандартад нийцсэн.Модуль нь 10Gb/s цахилгаан өгөгдлийн 4 оролтын сувгийг(ch) 4 CWDM оптик дохио болгон хувиргаж, 40Gb/s-ийн оптик дамжуулалтад зориулж нэг суваг болгон олон талт болгодог.Үүний эсрэгээр, хүлээн авагч тал дээр модуль нь 40Gb/s оролтыг 4 CWDM сувгийн дохио болгон оптикаар салгаж, тэдгээрийг 4 сувгийн гаралтын цахилгаан өгөгдөл болгон хувиргадаг.

    4 CWDM сувгийн төв долгионы урт нь ITU-T G694.2-д тодорхойлсон CWDM долгионы уртын сүлжээний гишүүд болох 1271, 1291, 1311 ба 1331 нм байна.Энэ нь оптик интерфэйсийн дуплекс LC холбогч ба цахилгаан интерфейсийн 38 зүү холбогчийг агуулдаг.Холын зайн систем дэх оптик дисперсийг багасгахын тулд энэ модульд нэг горимт шилэн кабелийг (SMF) ашиглах шаардлагатай.

    Бүтээгдэхүүн нь QSFP Олон эх сурвалжийн гэрээний (MSA) дагуу хэлбэр хүчин зүйл, оптик/цахилгаан холболт, дижитал оношлогооны интерфейсээр бүтээгдсэн.Энэ нь температур, чийгшил, EMI интерференц зэрэг гадны хамгийн хүнд нөхцөлд ажиллахад зориулагдсан.

    Модуль нь нэг +3.3V тэжээлийн эх үүсвэрээс ажилладаг ба LVCMOS/LVTTL дэлхийн хяналтын дохио болох Module Present, Reset, Interrupt, Low Power Mode зэрэг модулиудаар ажиллах боломжтой.Илүү төвөгтэй хяналтын дохиог илгээх, хүлээн авах, дижитал оношилгооны мэдээллийг авах 2 утастай цуваа интерфэйс байдаг.Загварын хамгийн уян хатан байдлыг хангахын тулд бие даасан сувгуудыг шийдэж, ашиглагдаагүй сувгуудыг хааж болно.

     

    Энэхүү бүтээгдэхүүн нь 4 сувгийн 10 Гб/с цахилгааны оролтын өгөгдлийг 4 долгионы урттай тархсан санал хүсэлтийн лазер (DFB) массиваар CWDM оптик дохио (гэрэл) болгон хувиргадаг.Гэрэл нь MUX хэсгүүдэд 40Gb/s-ийн өгөгдөл болгон нэгтгэгдэж, SMF-ээс дамжуулагч модулиар тархдаг.Хүлээн авагчийн модуль нь 40Gb/s CWDM оптик дохионы оролтыг хүлээн авч, өөр өөр долгионы урттай 4 тусдаа 10Gb/s суваг болгон задалдаг.Долгионы уртын гэрлийг салангид нуранги фотодиодоор (APD) цуглуулж, эхлээд TIA, дараа нь шуудангийн өсгөгчөөр өсгөсний дараа цахилгаан өгөгдөл болгон гаргадаг.

     

    TheHUAQ40EQSFP Олон эх сурвалжийн гэрээний (MSA) дагуу хэлбэр хүчин зүйл, оптик/цахилгаан холболт, дижитал оношлогооны интерфейсээр бүтээгдсэн.Энэ нь температур, чийгшил, EMI хөндлөнгийн оролцоо зэрэг гадны хамгийн хүнд нөхцөлд ажиллахад зориулагдсан.Модуль нь хоёр утастай цуваа интерфэйсээр нэвтрэх боломжтой маш өндөр ажиллагаа, функцийг нэгтгэдэг.

     

     

     

    Цааш унших
  •  

    HUANET HUAXDxx1XL-CD80 нь DWDM XFP Transceiver нь долгионы уртад маш сайн тогтвортой байдлыг харуулдаг, 100GHz сувгийн үйл ажиллагааг дэмждэг, зардал багатай модуль юм.Энэ нь 10G DWDM SDH, 10GBASE-ZR болон 10G Fiber сувгийн хэрэглээнд зориулагдсан.Дамжуулагч нь хоёр хэсгээс бүрдэнэ: Дамжуулагчийн хэсэг нь хүйтэн EML лазерыг агуулдаг.Хүлээн авагчийн хэсэг нь TIA-тай нэгдсэн APD фотодиодоос бүрдэнэ.Бүх модулиуд нь I зэрэглэлийн лазерын аюулгүй байдлын шаардлагыг хангадаг. DWDM XFP дамжуулагч нь сайжруулсан хяналтын интерфейсээр хангадаг бөгөөд энэ нь дамжуулагчийн температур, лазерын хэвийсэн гүйдэл, дамжуулагдсан оптик хүч, хүлээн авсан оптик хүч, хүлээн авагчийн тэжээлийн хүчдэл зэрэг төхөөрөмжийн үйл ажиллагааны параметрүүдэд бодит цаг хугацаанд хандах боломжийг олгодог.

     

     

     

     

    Цааш унших

  • HUANET's HUACxx1XL-CDH1CWDM 10Gbps SFP+ дамжуулагч нь 100км урттай нэг горимд оптик мэдээлэл дамжуулах, хүлээн авах зориулалттай.Энэ дамжуулагч нь хоёр хэсгээс бүрдэнэ: Дамжуулагчийн хэсэг нь CWDM EML лазерыг агуулдаг.Хүлээн авагчийн хэсэг нь TIA-тай нэгдсэн APD фотодиодоос бүрдэнэ.Бүх модулиуд нь I зэрэглэлийн лазерын аюулгүй байдлын шаардлагыг хангадаг.Дижитал оношилгооны функцийг SFF-8472-д заасан 2 утастай цуваа интерфэйсээр дамжуулан авах боломжтой бөгөөд энэ нь дамжуулагчийн температур, лазерын хэвийсэн гүйдэл, дамжуулагдсан оптик хүч, хүлээн авсан оптик хүч, дамжуулагчийн тэжээлийн хүчдэл зэрэг төхөөрөмжийн үйл ажиллагааны параметрүүдэд бодит цаг хугацаанд хандах боломжийг олгодог. .

     

     

     

     

    Цааш унших
  • HUAQ100Z80 км-ийн оптик холбооны хэрэглээнд зориулагдсан.Энэ модуль нь 4 эгнээтэй оптик дамжуулагч, 4 эгнээтэй оптик хүлээн авагч, 2 утас цуваа интерфэйсийг багтаасан модулийн удирдлагын блоктой.Оптик дохиог үйлдвэрлэлийн стандарт LC холбогчоор дамжуулан нэг горимын шилэнд олонжуулдаг.Блок диаграммыг 1-р зурагт үзүүлэв.

     

     

     

    Цааш унших
  •  

    HUA-QS1H-3110D нь параллель 100 Гб/с дөрвөлжин жижиг хэлбэр хүчин зүйлтэй залгах боломжтой (QSFP28) оптик модуль юм.Энэ нь портын нягтралыг нэмэгдүүлж, системийн нийт зардлыг хэмнэх боломжийг олгодог.QSFP28 бүрэн дуплекс оптик модуль нь 10 км-ийн нэг горимт шилэн кабелиар 100 Гб/с өгөгдлийн нийлбэр хурдтайгаар 25 Гб/с ажиллах чадвартай 4 бие даасан дамжуулах болон хүлээн авах сувгийг санал болгодог.

    Цааш унших
  • TheCFP2 LR4 оптик дамжуулагч нь дамжуулах болон хүлээн авах замыг нэг модуль дээр нэгтгэдэг.Дамжуулах тал дээр 4 эгнээ цуваа өгөгдлийн урсгалыг сэргээж, дахин тохируулж, 1296, 1300, 1305, 1309 нм төвийн долгионы урттай дөрвөн цахилгаан шингээлтийн модуляцлагдсан лазерыг (EMLs) хянадаг дөрвөн лазер драйверт дамжуулдаг.Дараа нь оптик дохиог салбарын стандартад нийцсэн LC холбогчоор дамжуулан нэг горимт шилэн болгон хувиргадаг. Хүлээн авах тал дээр дөрвөн эгнээний оптик мэдээллийн урсгалыг нэгдсэн оптик демультиплексерээр оптик байдлаар задалдаг.Өгөгдлийн уур бүрийг PIN фото илрүүлэгч болон дамжуулагч өсгөгчөөр сэргээж, цагийг дахин тохируулж, гаралтын драйвер руу дамжуулдаг.Энэ модуль нь халуун залгах боломжтой цахилгаан интерфэйс, бага эрчим хүч зарцуулалт, MDIO удирдлагын интерфейстэй.

    Цааш унших
  • OLT

    Huawei olt MA5800-X2

    MA5800, олон үйлчилгээнд нэвтрэх төхөөрөмж нь Гигабандын эрин үед 4K/8K/VR-д бэлэн OLT юм.Энэ нь тархсан архитектурыг ашигладаг бөгөөд PON/10G PON/GE/10GE-г нэг платформ дээр дэмждэг.MA5800 нь өөр өөр зөөвөрлөгчөөр дамждаг үйлчилгээг нэгтгэж, 4K/8K/VR видеоны оновчтой туршлагыг хангаж, үйлчилгээнд суурилсан виртуалчлалыг хэрэгжүүлж, 50G PON руу жигд хувьсахыг дэмждэг.MA5800 хүрээ хэлбэртэй цуврал нь MA5800-X17, MA5800-X7, MA5800-X2 гэсэн гурван загвартай.Эдгээрийг FTTB, FTTC, FTTD, FTTH, D-CCAP сүлжээнд ашиглах боломжтой.1 U хайрцаг хэлбэртэй OLT MA5801 нь нягтрал багатай газруудад бүх оптик хандалтын хамрах хүрээг хамарна.

  • ONU

    HUNAET ONU HG911A

    HZW-HG911A(HGU) нь цэвэр өргөн зурвасын хандалтад хамаарах мини GPON ONT терминал төхөөрөмж юм. Энэ нь өндөр интеграци бүхий мини төрлийн авсаархан бүтэцтэй дизайнтай бөгөөд 1 GE(RJ45) интерфейсээр хангах боломжтой.2-р түвшний Ethernet шилжүүлэгчийн технологийг дэмждэг бөгөөд засвар үйлчилгээ, удирдахад хялбар. Энэ нь оршин суугч болон бизнесийн хэрэглэгчдэд зориулсан FTTH/FTTP хандалтын програмд ​​хэрэглэгдэх боломжтой бөгөөд ITU-T G.984.x зэрэг техникийн зохицуулалтад бүрэн нийцдэг. болон GPON төхөөрөмжийн техникийн шаардлага.

  • Дамжуулагч

    40км 100 гр CFP2

    100G CFP2 ER4 оптик дамжуулагч нь дамжуулах болон хүлээн авах замыг нэг модуль дээр нэгтгэдэг.Дамжуулах тал дээр 4 эгнээ цуваа өгөгдлийн урсгалыг сэргээж, дахин тохируулж, 1296, 1300, 1305, 1309 нм төвийн долгионы урттай дөрвөн цахилгаан шингээлтийн модуляцлагдсан лазерыг (EMLs) хянадаг дөрвөн лазер драйверт дамжуулдаг.Дараа нь оптик дохиог салбарын стандартад нийцсэн LC холбогчоор дамжуулан нэг горимын шилэн болгон олон талт болгон хувиргадаг. Хүлээн авах тал дээр оптик мэдээллийн урсгалын дөрвөн эгнээ нь нэгдсэн оптик демультиплексерээр оптик DE-үржүүлдэг.Өгөгдлийн уур бүрийг PIN фото илрүүлэгч болон транс-импеданс өсгөгчөөр сэргээж, цаг хугацааг дахин тохируулж, гаралтын драйвер руу дамжуулдаг.Энэ модуль нь халуунд залгагдсан цахилгаан интерфэйс, бага эрчим хүч зарцуулалт, MDIO удирдлагын интерфейстэй.

Амжилттай тохиолдлууд

  • Фошан хотоос дүүргүүдийн WDM хэрэг

    1.1.10Gbps-ийн нэг сувгийн хурдтай 40 долгионы DWDM системийг шинээр байгуулна
    1.2.1+1 хос чиглэлийн автомат шилжих хамгаалалтыг дэмжинэ

    Мэдээ