• head_banner

10G SFP+

  • 10G SFP+ BIDI

    10G SFP+ BIDI

    HUA-NET SFP+ZR Transceiver нь 8.5G/10G Fiber- Channel болон 10GBE програмуудад зориулагдсан.

    Дамжуулагч нь хоёр хэсгээс бүрдэнэ: Дамжуулагч хэсэг нь хөргөсөн EML лазертай. Мөн хүлээн авагчийн хэсэг нь TIA -тэй нэгдсэн APD фотодиодоос бүрдэнэ. Бүх модулиуд нь I ангиллын лазерын аюулгүй байдлын шаардлагыг хангаж өгдөг. HUA-NET SFP+ZR дижитал оношлогооны функцийг SFF-8472-т заасан 2 утастай цуваа интерфейсээр дамжуулан авах боломжтой бөгөөд энэ нь дамжуулагчийн температур, лазер хэвийсэн гүйдэл, дамжуулсан оптик хүч гэх мэт төхөөрөмжийн ажиллагааны параметрүүдийг бодитоор авах боломжийг олгодог. оптик хүч ба дамжуулагчийн тэжээлийн хүчдэл.

     

     

     

     

  • 10G SFP+ CWDM Optical Module

    10G SFP+ CWDM оптик модуль


    HUANETs HUACxx1XL-CDH1 CWDM 10Gbps SFP+ дамжуулагч нь 100км холбоосын урттай оптик өгөгдлийг нэг горимт шилэн кабелиар дамжуулах, хүлээн авах зориулалттай. Энэхүү дамжуулагч нь хоёр хэсгээс бүрдэнэ: Дамжуулагч хэсэг нь CWDM EML лазертай. Мөн хүлээн авагчийн хэсэг нь TIA -тэй нэгдсэн APD фотодиодоос бүрдэнэ. Бүх модулиуд нь I ангиллын лазерын аюулгүй байдлын шаардлагыг хангаж өгдөг. Дижитал оношлогооны функцийг SFF-8472-т заасан 2 утастай цуваа интерфейсээр дамжуулан авах боломжтой бөгөөд энэ нь дамжуулагчийн температур, лазер хэвийсэн гүйдэл, дамжуулсан оптик хүч, хүлээн авсан оптик хүч, дамжуулагчийн тэжээлийн хүчдэл зэрэг төхөөрөмжийн ажиллагааны параметрүүдийг бодитоор харах боломжийг олгодог. .

     

     

     

     

  • 10G SFP+ Dual Fiber Optical Module

    10G SFP+ Хос шилэн оптик модуль

     

    HUA-NET SFP+ZR Transceiver нь 8.5G/10G Fiber- Channel болон 10GBE програмуудад зориулагдсан.

    Дамжуулагч нь хоёр хэсгээс бүрдэнэ: Дамжуулагч хэсэг нь хөргөсөн EML лазертай. Мөн хүлээн авагчийн хэсэг нь TIA -тэй нэгдсэн APD фотодиодоос бүрдэнэ. Бүх модулиуд нь I ангиллын лазерын аюулгүй байдлын шаардлагыг хангаж өгдөг. HUA-NET SFP+ZR дижитал оношлогооны функцийг SFF-8472-т заасан 2 утастай цуваа интерфейсээр дамжуулан авах боломжтой бөгөөд энэ нь дамжуулагчийн температур, лазер хэвийсэн гүйдэл, дамжуулсан оптик хүч гэх мэт төхөөрөмжийн ажиллагааны параметрүүдийг бодитоор авах боломжийг олгодог. оптик хүч ба дамжуулагчийн тэжээлийн хүчдэл.

     

     

  • 10G SFP+ DWDM

    10G SFP+ DWDM

    HUASDxx1XL-C (I) D40 Өргөтгөсөн жижиг хэлбэрийн хүчин зүйлд залгагддаг SFP+ дамжуулагчийг SingleMode шилэн дээр 40 км хүртэл 10 гигабитийн Ethernet холболтод ашиглах зориулалттай. Тэд SFF- 8431, SFF-8432 болон ITU-T G.698.1-тэй нийцдэг. Трансиверийн дизайныг өндөр гүйцэтгэл, зардлын хувьд оновчтой болгож, харилцагчдад харилцаа холбооны хамгийн сайн шийдлийг нийлүүлэх болно.

    Энэхүү дамжуулагч нь хоёр хэсгээс бүрдэнэ: Дамжуулагч хэсэг нь хөргөсөн EML лазертай. Мөн хүлээн авагчийн хэсэг нь TIA -тэй нэгтгэсэн ПИН фотодиодоос бүрдэнэ. Бүх модулиуд нь I ангиллын лазерын аюулгүй байдлын шаардлагыг хангаж өгдөг. Дижитал оношлогооны функцийг SFF-8472-т заасан 2 утастай цуваа интерфейсээр дамжуулан авах боломжтой бөгөөд энэ нь дамжуулагчийн температур, лазер хэвийсэн гүйдэл, дамжуулсан оптик хүч, хүлээн авсан оптик хүч, дамжуулагчийн тэжээлийн хүчдэл зэрэг төхөөрөмжийн ажиллагааны параметрүүдийг бодитоор харах боломжийг олгодог. .