• толгой_туг

100 гр QSFP28

  • 10км 100G QSFP28

    10км 100G QSFP28

     

    HUA-QS1H-3110D нь параллель 100 Гб/с дөрвөлжин жижиг хэлбэр хүчин зүйлтэй залгах боломжтой (QSFP28) оптик модуль юм.Энэ нь портын нягтралыг нэмэгдүүлж, системийн нийт зардлыг хэмнэх боломжийг олгодог.QSFP28 бүрэн дуплекс оптик модуль нь 10 км-ийн нэг горимт шилэн кабелиар 100 Гб/с өгөгдлийн нийлбэр хурдтайгаар 25 Гб/с ажиллах чадвартай 4 бие даасан дамжуулах болон хүлээн авах сувгийг санал болгодог.

  • 80км 100 гр QSFP28

    80км 100 гр QSFP28

    HUAQ100Z80 км-ийн оптик холбооны хэрэглээнд зориулагдсан.Энэ модуль нь 4 эгнээтэй оптик дамжуулагч, 4 эгнээтэй оптик хүлээн авагч, 2 утас цуваа интерфэйсийг багтаасан модулийн удирдлагын блоктой.Оптик дохиог үйлдвэрлэлийн стандарт LC холбогчоор дамжуулан нэг горимын шилэнд олонжуулдаг.Блок диаграммыг 1-р зурагт үзүүлэв.

     

     

     

  • 2км 100G QSFP28

    2км 100G QSFP28

    HUA-QS1H-3102D нь параллель 100 Гб/с дөрвөлжин жижиг хэлбэр хүчин зүйлтэй залгах боломжтой (QSFP28) оптик модуль юм.Энэ нь портын нягтралыг нэмэгдүүлж, системийн нийт зардлыг хэмнэх боломжийг олгодог.QSFP28 бүрэн дуплекс оптик модуль нь 2 км-ийн нэг горимт шилэн кабелиар 100 Гб/с өгөгдлийн нийлбэр хурдтайгаар 25 Гб/с ажиллах чадвартай 4 бие даасан дамжуулах болон хүлээн авах сувгийг санал болгодог.

    LC/UPC хоёр талт холбогчтой шилэн кабелийн кабелийг QSFP28 модулийн залгуурт холбож болно.Савны доторх чиглүүлэгч тээглүүрээр зөв тохируулна.Сувгийг суваг руу зөв тохируулахын тулд кабелийг ихэвчлэн мушгиж болохгүй.Цахилгааны холболтыг MSA стандартад нийцсэн 38 зүүтэй захын төрлийн холбогчоор дамжуулан хийдэг.

    Бүтээгдэхүүн нь QSFP28 Олон эх сурвалжийн гэрээний (MSA) дагуу хэлбэр хүчин зүйл, оптик/цахилгаан холболт, дижитал оношлогооны интерфейсээр бүтээгдсэн.Энэ нь температур, чийгшил, EMI хөндлөнгийн оролцоо зэрэг гадны хамгийн хүнд нөхцөлд ажиллахад зориулагдсан.Модулийг I2C хоёр утастай цуваа интерфэйсээр удирдаж болно.

  • 40км 100 гр QSFP28

    40км 100 гр QSFP28

    HUA-QS1H3140D QSFP28 дамжуулагч модуль нь 100 Гигабит Ethernet холболтын 40 км-ийн нэг горимын шилэн холболтод зориулагдсан.Дижитал оношлогооны функцийг QSFP+ MSA-д заасны дагуу I2C интерфейсээр ашиглах боломжтой.Мөн 100G 4WDM-40 MSA-тай нийцдэг.