• толгой_туг

100 гр CFP2

  • 100м 100Г CFP2

    100м 100Г CFP2

    CFP2-100GBASE-SR10 модуль нь стандарт олон горимт шилэн (MMF, G.652) дээр 100м-ийн урттай холбоосыг дэмждэг.100 Гигабит Ethernet дохиог дөрвөн долгионы уртаар дамжуулдаг.Дөрвөн долгионы уртыг олон талт болгох, салгах ажлыг төхөөрөмж дотроо удирддаг.

  • 10KM 100G CFP2

    10KM 100G CFP2

    TheCFP2 LR4 оптик дамжуулагч нь дамжуулах болон хүлээн авах замыг нэг модуль дээр нэгтгэдэг.Дамжуулах тал дээр 4 эгнээ цуваа өгөгдлийн урсгалыг сэргээж, дахин тохируулж, 1296, 1300, 1305, 1309 нм төвийн долгионы урттай дөрвөн цахилгаан шингээлтийн модуляцлагдсан лазерыг (EMLs) хянадаг дөрвөн лазер драйверт дамжуулдаг.Дараа нь оптик дохиог салбарын стандартад нийцсэн LC холбогчоор дамжуулан нэг горимт шилэн болгон хувиргадаг. Хүлээн авах тал дээр дөрвөн эгнээний оптик мэдээллийн урсгалыг нэгдсэн оптик демультиплексерээр оптик байдлаар задалдаг.Өгөгдлийн уур бүрийг PIN фото илрүүлэгч болон дамжуулагч өсгөгчөөр сэргээж, цагийг дахин тохируулж, гаралтын драйвер руу дамжуулдаг.Энэ модуль нь халуун залгах боломжтой цахилгаан интерфэйс, бага эрчим хүч зарцуулалт, MDIO удирдлагын интерфейстэй.

  • 40км 100 гр CFP2

    40км 100 гр CFP2

    100G CFP2 ER4 оптик дамжуулагч нь дамжуулах болон хүлээн авах замыг нэг модуль дээр нэгтгэдэг.Дамжуулах тал дээр 4 эгнээ цуваа өгөгдлийн урсгалыг сэргээж, дахин тохируулж, 1296, 1300, 1305, 1309 нм төвийн долгионы урттай дөрвөн цахилгаан шингээлтийн модуляцлагдсан лазерыг (EMLs) хянадаг дөрвөн лазер драйверт дамжуулдаг.Дараа нь оптик дохиог үйлдвэрлэлийн стандартын LC холбогчоор дамжуулан нэг горимт шилэн болгон олон талт болгодог. Хүлээн авах тал дээр оптик өгөгдлийн урсгалын дөрвөн эгнээ оптик байдлаар дамждаг.DE-мултиплекснэгдсэн оптик демультиплексерээр.Өгөгдлийн уур бүрийг PIN кодоор сэргээдэгфото илрүүлэгчболонтранс-эмпедансөсгөгч,дахин хугацаатай, мөн гаралтын драйвер руу дамжуулсан.Энэ модуль нь aхалуун залгууртайцахилгаан интерфейс, бага эрчим хүчний хэрэглээ, MDIO удирдлагын интерфейс.