• head_banner

100G CFP2

  • 100m 100G CFP2

    100м 100G CFP2

    CFP2-100GBASE-SR10 модуль нь стандарт олон горимт шилэн (MMF, G.652) дээр 100м урттай холболтыг дэмждэг. 100 Гигабит Ethernet дохиог дөрвөн долгионы уртаар дамжуулдаг. Дөрвөн долгионы уртыг мултиплекс ба демультиплекс хийх ажлыг төхөөрөмжийн дотор удирддаг.

  • 10KM 100G CFP2

    10 км 100 гр CFP2

    The CFP2 LR4 оптик дамжуулагч нь дамжуулах, хүлээн авах замыг нэг модуль дээр нэгтгэдэг. Дамжуулах талд дөрвөн цуваа өгөгдлийн урсгалыг сэргээж, дахин боловсруулж, дөрвөн лазер драйверт дамжуулдаг бөгөөд энэ нь 1296, 1300, 1305, 1309 нм төвийн долгионы урттай дөрвөн цахилгаан шингээлтийн модуляцлагдсан лазер (EMLs) -ийг удирддаг. Оптик дохиог дараа нь үйлдвэрлэлийн стандарт LC холбогчоор дамжуулан нэг горимт шилэн болгоно. Хүлээн авах тал дээр оптик мэдээллийн урсгалын дөрвөн эгнээ нь нэгдсэн оптик демультиплексор ашиглан оптикийн демультиплекс хийдэг. Мэдээллийн уур бүрийг ПИН фотодетектор ба трансимпеданс өсгөгчөөр сэргээж, дахин боловсруулж гаралтын драйвер руу дамжуулдаг. Энэ модуль нь халуун залгууртай цахилгаан интерфэйс, бага эрчим хүчний хэрэглээ, MDIO удирдлагын интерфэйстэй.

  • 40KM 100G CFP2

    40KM 100G CFP2

    100G CFP2 ER4 оптик дамжуулагч нь дамжуулах, хүлээн авах замыг нэг модуль дээр нэгтгэдэг. Дамжуулах талд дөрвөн цуваа өгөгдлийн урсгалыг сэргээж, дахин боловсруулж, дөрвөн лазер драйверт дамжуулдаг бөгөөд энэ нь 1296, 1300, 1305, 1309 нм төвийн долгионы урттай дөрвөн цахилгаан шингээлтийн модуляцлагдсан лазер (EMLs) -ийг удирддаг. Дараа нь оптик дохиог үйлдвэрлэлийн стандарт LC холбогчоор дамжуулан нэг горимт шилэн болгон хувиргаж, хүлээн авах тал дээр дөрвөн эгнээний оптик өгөгдлийн урсгалтай байдаг.DE-мультиплекс нэгдсэн оптик демультиплексор ашиглан. Мэдээллийн уур бүрийг ПИН кодоор сэргээдэггэрэл илрүүлэгч ба транс-эсэргүүцэл өсгөгч, дахин тохируулсан, мөн гаралтын драйвер руу дамжуулсан. Энэ модуль нь a халуун залгууртай цахилгаан интерфэйс, бага эрчим хүчний хэрэглээ, MDIO удирдлагын интерфейс.